Hoş Geldiniz, 20 Haziran 2024 Perşembe | 12:09
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda

www.temlak.com.tr İstanbul Sarıyer'de Boğaz'ın incisi İstinye' deki ofisimizle her türlü konut, arsa, işyeri, dükkan ,daire, konsolosluk binası,müstakil yalı,konak,bahçe,benzin istasyonu kiralama, alım- satım işlemleri ve gayrimenkul expertizliği ile profesyonel gayrimenkul uzmanlarımızla hizmetinizdeyiz. 

 www.temlak.com.tr

 Ozan TOPALOĞLU - Gayrimenkul Uzmanı-Ekonomist

İstanbul’da dünyaya geldi. İlk ve orta eğitimini Ataköy’de, lise eğitimini Emirgan’da Özdemir Sabancı Emirgan Lisesi'nde tamamladı.Üniversite eğitimi için Erzurum’a giderek Atatürk Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler fakültesi İktisat bölümünde okudu.Üniversite’de okurken İşletme fakültesi Yönetim Kulübü başkan vekilliği ve İktisat fakültesi bünyesinde çıkartılan SİNERJİ Dergisinin yazı işleri müdürlüğü görevlerinde bulundu.Halkla ilişkiler ve pazarlama konusunda kaleme aldığı bazı yazıları, Erzurum Ticaret ve sanayi odasının gazetesinde yayınlandı.Mensubu olmaktan onur duyduğu Atatürk Üniversitesi’ne halen İstanbul’daki Atatürk Üniversitesi Mezunlar derneği (ERATÜN) aktif üyesi olarak hizmet etmektedir. Üniversite akabinde vakit kaybetmeden askerlik görevini yerine getirmek için, kısa dönem Jandarma Çavuş olarak Isparta’ya giderek vatani görevini tamamladı.Askerlik sonrasında 2 yıl kadar Anadolu Sigorta için Bireysel Emeklilik yatırım uzmanı ve sağlık sigortaları danışmanı olarak Türk Hava yolları gibi büyük şirketlerin grup satışlarında çalıştı. 2006 yılında, 1996 yılından beri baba mesleği olarak içinde olduğu emlak sektörüne girerek Arif Topaloğlu ile birlikte çalışmaya başladı. 2007 yılında İngilizce öğrenmek ve farklı kültürleri tanımak için gittiği Londra’da eğlence-turizm ve yiyecek sektöründe faaliyet gösteren Glendola Holding bünyesindeki The World’s End ve Underworld firmalarında çeşitli pozisyonlarda çalıştı.

Londra’da bulunduğu dönem içerisinde emlak sektörü ile ilgili izlenimlerini arttırdı ve kendini geliştirmek adına;
Sırasıyla United İnternational College, West London Business College ve Lilian Bishop School of English kurslarında Genel ve İş İngilizcesi eğitimi, University of London-Birbeck College’de marketing challenge (pazarlama yöneticiliği) kursu aldı.

Bütün bu eğitimlere ek olarak İstanbul Emlak Komisyoncuları odasından almış olduğu eğitimler sonucunda Emlak danışmanlığı diploması ile sizlere profesyonel gayrimenkul danışmanı olarak Topaloğlu Emlak bünyesinde hizmet vermektedir.
Topaloğlu Emlak İstinye Ofisi, ticaret bakanlığının yetki belgesine 12.10.2019 tarihinden itibaren sahiptir. 

Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim

İstanbul / Sarıyer / Ferahevler Mahallesi
TEL : +90 (212) 299 8592
TEL : +90 (212) 299 8593
Emlakjet